O projektu Rokycanka

Rokycanka představuje skvělou kombinaci komfortu, moderních technologií a ekologie a nabízí dohromady 8 bytů 2+kk a 1+kk, které splňují všechny požadavky na kvalitní a dostupné bydlení.


Kvalita na prvním místě. Tečka.

Věříme, že kvalita bydlení je důležitá a proto jsme se snažili o maximální komfort a efektivitu. Naše budova splňuje všechny moderní trendy a standardy v oblasti technologií a ekologie.

Dokončení projektu je naplánováno na léto 2023. Vstupte do nového bydlení v srdci Olomouce a užijte si výhody komfortního, ekologického a dostupného bydlení.

Radost z domova

Vlastní garážové stání znamená, že nemusíte trávit čas hledáním parkovacího místa. A co víc? Energeticky nenáročná budova a solární panely na střeše vám pomohou ušetřit peníze na nákladech za energie a navíc dobít váš elektromobil.

Kdo za projektem stojí?

Zajišťujeme kompletní rekonstrukce budov a správu kancelářských i bytových objektů včetně technického servisu a údržby.
Jsme profesionálové, kteří dbají na kvalitu a spokojenost našich klientů.
S naším týmem jsme realizovali mnoho úspěšných projektů, jako jsou obytné domy v Praze, ve Velké nad Veličkou a v Olomouci.

Řešení pro každého

Nabízíme možnost pronájmu (a třeba i rezervace), koupě a nebo pořízení do družstevního vlastnictví. Zkrátka máme možnost pro každého, takže si můžete vybrat způsob, jaký vám nejlépe vyhovuje.

Využijte této příležitosti a zabydlete se v tomto moderním projektu v centru Olomouce.